Sistem Paslanmaz

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir siz sayın müşterilerimize en iyi
koşullarda hizmet vermek anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

0
Yıllık Tecrübe
0
+
Paslanmaz Ürünü
0
Personel
0
+
Müşteri

HAKKIMIZDA

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir siz sayın müşterilerimize en iyi koşullarda hizmet vermek anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Rekabetin hayli yüksek seviyede olduğu günümüz koşullarında, en iyi referansın koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunu düşünmekteyiz. Gerek ürün temininde gerekse hizmet üretmekte devamlı yenilenmeyi ve sürekliliği hedef koyan kuruluşumuz, Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki adresimizde Paslanmaz Çelik ürünlerin ithalat ve satışını yaparak sizlere daha da iyi hizmet vermek amacı ile faaliyetini güçlenerek sürdürecektir.

 

MİSYONUMUZ

Tüm çalışanlarının bireysel performans ve yeteneklerini en üst düzeye çıkararak katılımcı yönetim anlayışı ile en verimli bir şekilde kullanarak sağlam finansal ve rekabetçi yapısını sürdürebilen, teknoloji ile gelişmelere açık bir satış sistemi kurup sürekli geliştiren konusuna uygun güvenli çalışanları ve sistemi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürekli güven ve işbirliğine dayanan müşteri anlayışı, çalışan ve ortaklarının memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, güncel teknolojiyi ve uluslararası standartlarda uygun hizmet sunan topluma ve çevreye duyarlı bir anlayışla, saygın eğitimli çalışanları İle kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak hizmet kalitesini geliştiren bir kurum olmak temel hedefimizdir. Ayrıca kalite belgenin ve kurumsallaşma konusunda göstermiş olduğu titizlik ve özveri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

En Son Yazılarımız

Sistem-paslanmaz-koyu-1-1024x210

Kaliteli paslanmaz ürünleri için bize ulaşın

Teklif Al
close-link
Paslanmaz ürünleri için teklif alın
İletişim
close-image
0 (216) 499 27 67